Canik’te 262 Bin 950 Sosyal Destek

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Canik’te gönüllere ulaştık. Hiçbir vatandaşımızı yalnız bırakmadık” dedi.

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, 5 yılda ilçede 262 bin 950 vatandaşa sosyal yardımda bulunduklarını ifade etti. Sosyal yardım çalışmalarını büyük bir hassasiyetle sürdürmeye devam ettiklerini dile getiren Başkan İbrahim Sandıkçı, “ Canik’te gönül belediyeciliği esasıyla çalışarak gidilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmadık” ifadelerini kullandı.

Canik’te Gönül Belediyeciliği

Canik’te gönüllere ulaşmaya devam ettiklerini dile getiren Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemizdeki ihtiyaç sahibi, engelli, dar gelirli ve yaşlı vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacını ekiplerimizle birlikte yerinde tespit ettik. Vatandaşlarımızın talepleri ve tespitlerimiz doğrultusunda tüm ihtiyaçları hazır hale getirerek kendilerine ulaştırdık. 5 yılda 262 bin 950 vatandaşımıza ayni ve nakdi destek sağladık” şeklinde ifade etti.

Çat Kapı Ziyaret

“İlçemizdeki ihtiyaç sahibi, engelli, dar gelirli ve yaşlı vatandaşlarımızın ihtiyaç takiplerini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’teki hasta vatandaşlara tedavi süreci ve sonrasında yardımcı olmaya devam ettiklerini ifade etti. Başkan Sandıkçı, “İlçemizde tedavi süreci devam eden hemşehrilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin evlerinden, hastaneye ulaşmasında, ilaçlarının temin edilmesine kadar tüm süreç boyunca yanında oluyoruz. Rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar ihsan eylesin” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x